Fairy Tale Mysteries 2

Macera Odaklı Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 373.13 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Artifex Mundi
Fairy Tale Mysteries 2; bir dedektif olarak yok olma noktasına gelen dünyayı kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkarak insanlığı kurtarmaya çalışacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Fairy Tale Mysteries 2; bir dedektif olarak yok olma noktasına gelen dünyayı kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkarak insanlığı kurtarmaya çalışacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8 ve üzeri cihaz kullanıcılarına sunulan oyunda, uzun uzun yıllar önce gizemli topraklarda dünya devleri ve asil ırk arasında yaşanan mücadele sonrasında binlerce yıl geçti ve tekrar dünya yok olma noktasına geldi. Size düşen görev; dedektif olarak macera dolu bir yolculuğa çıkmak ve sihirli fasulyeyi bularak insanlığı kurtarmak olacaktır.

Bunun için büyülü dünyalar arasında macera dolu bir yolculuğa çıkacak, bu yolculuk sırasında gizli nesneleri bularak ipuçlarını toplamaya çalışacaksınız. Zira insanlığın kaderi sizin ellerinizde ve dünyanın sonunun gelmesini engellemek için bu ipuçlarına ihtiyacınız olacak. Topladığınız ipuçları ile insanlığı kurtaracak olan son kaleyi ve büyülü fasulyeyi bulacaksınız.

Detaylı düşünülerek tasarlanmış olan grafiklere yer verilmiş olan oyun, kolay dokunmatik kontrolleri ile birlikte geliyor. Karakterimizi sadece ekrana dokunarak kolayca yönetebilir ve size verilen görevleri başarıyla tamamlayabilirsiniz.

15 gizli nesne bulma sahnelerinde 83 adet zorlu görev sizleri bekliyor. Bu görevleri yerine getirmek için 5 farklı dünya üzerinde macera dolu yolculuğa çıkacak, 52 farklı yeri keşfedecek ve bu yerlerde gizlenmiş olan 400'den fazla nesneyi bularak ipuçlarını toplayacaksınız. Bunun yanı sıra çözmeniz gereken 29 mini oyunla eğlenceli zaman geçireceksiniz.

yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici hikayesi ile oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran Fairy Tale Mysteries 2 oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Fairy Tale Mysteries 2 indir